About Us - Taşkonaklar Cappadocia Cave Hotel
CHECKIN
CHECKOUT
ADULT
CHILD

About Us

taskonaklar hakkimizda

Bütün detaylara önem vererek sıcak ve davetkar bir yer yaratmaya ve tüm duyularınıza hitap etmeye özen gösterdik. 2006 yılında bir ev olarak başlayan maceramıza, 15.yılımızda yenilenme ve dönüşüm ile devam ediyoruz.

Bunun için de öncelikli olarak, yıllar boyunca verdiğimiz her kararda bize kılavuzluk etmiş olan değerlerimizi bir manifesto haline getirdik; Kapadokya’nın tarihine mucizevi doğasına ve barındırdığı kültürlere hayranlık duyuyoruz. Ekip olarak Kapadokya’yı daha iyi tanımak ve bu sayede misafirlerimize daha iyi aktarmak hedefimiz.

Taşkonaklar Ailesi olarak, bölgenin kültür ve dokusunu, candan ekibimiz, mimarimiz, sunduğumuz lezzetler, otel içi ve dışı aktiviteler ile misafirlerimize kusursuz bir şekilde yaşatmak amacıyla çalışıyoruz.

Operasyonumuz sırasında, doğaya ve canlılara saygılı bir tutum sergilemeyi, yerel ve doğal üretimi desteklemeyi bir yandan da tüketimimizi en aza indirmeyi ilke ediniyoruz.
Kapadokya tecrübesini bu değerler doğrultusunda unutulmaz bir şekilde yaşamak isteyen her dilden, dinden ve ırktan ziyaretçinin bir araya geldiği ve sosyalleşebileceği bir buluşma noktası olmayı amaçlıyoruz.

Bu manifestomuz ve vizyonumuz ışığında da 2022 yılına,

  • Authentic experiences
  • Sincerity
  • Respect for nature
  • Healthy life
  • We are excited to fit many innovations by focusing

What Awaits you at

Taskonaklar
A unique region in the world created by the integration of man, history and nature. It is a dream town with its fairy chimneys formed by erosion over thousands of years, valleys, underground cities created by people carving for shelter and protection, rock churches and centuries-old frescoes that are still alive.

Welcome to Taskonaklar for a unique

Experience in Cappadocia

We have paid attention to every detail to create a warm and inviting place and appeal to all your senses. Our adventure, which started as a house in 2006, goes on in our 15th year with renovation and transformation.

To do this, we prepared a manifesto of the values which have guided us in every decision we have made over the years.

taskonalar-alan taskonaklar-otel taskonaklar-kapadokya
ozel-balon-turu_1
You can get the best price for your accommodation directly on our website or by contacting us by phone or e-mail.
Group-5458@2x
Lets create the best experience for you together
With so many great options to decide from, we are here to help you pick the best room to fit your needs and organize your time in Cappadocia.
CHECKIN
CHECKOUT
ADULT
CHILD