Hakkımızda - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Hakkımızda

taskonaklar hakkimizda

Bütün detaylara önem vererek sıcak ve davetkar bir yer yaratmaya ve tüm duyularınıza hitap etmeye özen gösterdik. 2006 yılında bir ev olarak başlayan maceramıza, 15.yılımızda yenilenme ve dönüşüm ile devam ediyoruz.

Bunun için de öncelikli olarak, yıllar boyunca verdiğimiz her kararda bize kılavuzluk etmiş olan değerlerimizi bir manifesto haline getirdik; Kapadokya’nın tarihine mucizevi doğasına ve barındırdığı kültürlere hayranlık duyuyoruz. Ekip olarak Kapadokya’yı daha iyi tanımak ve bu sayede misafirlerimize daha iyi aktarmak hedefimiz.

Taşkonaklar Ailesi olarak, bölgenin kültür ve dokusunu, candan ekibimiz, mimarimiz, sunduğumuz lezzetler, otel içi ve dışı aktiviteler ile misafirlerimize kusursuz bir şekilde yaşatmak amacıyla çalışıyoruz.

Operasyonumuz sırasında, doğaya ve canlılara saygılı bir tutum sergilemeyi, yerel ve doğal üretimi desteklemeyi bir yandan da tüketimimizi en aza indirmeyi ilke ediniyoruz.
Kapadokya tecrübesini bu değerler doğrultusunda unutulmaz bir şekilde yaşamak isteyen her dilden, dinden ve ırktan ziyaretçinin bir araya geldiği ve sosyalleşebileceği bir buluşma noktası olmayı amaçlıyoruz.

Bu manifestomuz ve vizyonumuz ışığında da 2022 yılına,

  • Özgün deneyimler
  • Samimiyet
  • Doğaya saygı
  • Sağlıklı yaşam’ı
  • Odağımıza alarak birçok yenilik sığdırmanın heyecanındayız

Taşkonaklar'da

Sizi Neler Bekliyor?
İnsan, tarih ve doğanın birlikte yarattığı, dünyada en güzel bütünleştiği eşsiz bir bölge. Binlerce yılda erozyonun oluşturduğu Peri bacaları, vadileri, insanların barınmak ve korunmak için oyarak yarattıkları yeraltı şehirleri, kaya kiliseleri ve bunların içine işlenmiş ve hala canlılığını koruyan iki asırlık freskleri ile bir rüya belde.

Kapadokya’da Eşsiz Bir Deneyim için

Taşkonaklar’a Hoş Geldiniz.

Bütün detaylara önem vererek sıcak ve davetkar bir yer yaratmaya ve tüm duyularınıza hitap etmeye özen gösterdik. 2006 yılında bir ev olarak başlayan maceramıza, 15.yılımızda yenilenme ve dönüşüm ile devam ediyoruz.

Bunun için de öncelikli olarak, yıllar boyunca verdiğimiz her kararda bize kılavuzluk etmiş olan değerlerimizi bir manifesto haline getirdik; Kapadokya’nın tarihine

Balloon view Cappadocia taskonaklar-otel View from Taskonaklar
Cappadocia view
Konaklamanız için en iyi fiyatı doğrudan
web sitemizden veya telefon ve e-mail
ile bizlerle iletişime geçerek alabilirsiniz.
Group-5458@2x
Sizin için en iyi deneyimi beraber yaratalım
Karar vermekte zorlanıyor musunuz veya sorularınız mı var? Bütün detaylar ve sorularınız için bize ulaşabilir, ekibimizle beraber, konaklamanızdan bölgede geçireceğiniz zamanda neler yapabileceğinize kadar her detayı beraber oluşturabiliriz.
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK