Odalarımız - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Odalarımız

Taşkonaklar’daki odalarımızın hepsi birbirinden farklı olduğu gibi, aynı kategori altındaki odalarımız da birbirlerinden farklılık gösteriyor. Ancak mümkün olduğunca şeffaf olabilmek ve istediğiniz konaklama deneyimini yaşayabilmeniz için odalarımızı en doğru şekilde kategorilendirmek için çok gayret gösterdik.

Aşağıda kategori detaylarını ve tıkladığınızda da o kategorideki bütün odaları ve varsa alt kategorileri bulabilirsiniz. Takıldığınız, karar veremediğiniz noktada bize ulaşabileceğiniz gibi, “Odaları Karşılaştır” sayfasını da kullanabilirsiniz.

Deluxe Odalar

Deluxe Odalar, özenle ve her biri ayrı ayrı dekore edilmiş olan gerçek bir mağara veya taş odalarımızda konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Odalarımızın hepsi mermer banyolara sahip ve 103 numaralı odamızın şöminesi bulunmaktadır.

Şömineli Junior Suite

Daha geniş konaklama alanı isteyen misafirlerimiz için, ayrı oturma bölümleri olan, mağara ve taş kemerli, çoğunluğu şömineli süitlerimizde Kapadokya’nın tarihi lüks ile buluşuyor. 35m2

Suite Odalar

Mağara veya taş odalarda aile süiti, bir oda süit ve teraslı süit olmak üzere 3 farklı tarzda tasarlanmıştır. Tatilinizin tadını doyasıya çıkartabilmeniz için Taşkonaklar olarak birbirinden farklı yapı ve özellikteki süit oda seçeneklerimizi sunuyoruz. Süit odalar, geniş oda seçenekleri, geniş banyolar, teras ve balkon seçenekleri ile harikulade bir konfor ve huzurun kapılarını unutulmaz bir Kapadokya…

Jakuzili Şömineli Deluxe Teras Oda

25m²

Jakuzili Royal Suite

Nefes kesici Kapadokya manzarasına tamamıyla hâkim teraslarında, yalnızca size ait ısıtmalı dış mekân jakuzisiyle lüksün ve keyfin geldiği son nokta. Daha da ötesi için, bütün Royal Süitlerimiz Nespresso kahve makineleri, bornoz ve lüks banyo bukletleri ile donatılmıştır. 50m² - 70m².