Odalarımız - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Odalarımız

Taşkonaklar’daki odalarımızın hepsi birbirinden farklı olduğu gibi, aynı kategori altındaki odalarımız da birbirlerinden farklılık gösteriyor. Ancak mümkün olduğunca şeffaf olabilmek ve istediğiniz konaklama deneyimini yaşayabilmeniz için odalarımızı en doğru şekilde kategorilendirmek için çok gayret gösterdik.

Aşağıda kategori detaylarını ve tıkladığınızda da o kategorideki bütün odaları ve varsa alt kategorileri bulabilirsiniz. Takıldığınız, karar veremediğiniz noktada bize ulaşabileceğiniz gibi, “Odaları Karşılaştır” sayfasını da kullanabilirsiniz.

Taşkonaklar

Çevrimiçi
Taşkonaklar

Merhaba 👋

Size nasıl yardım edebilirim?

Deluxe Odalar

Her biri ayrı ayrı özenle dekore edilmiş olan gerçek mağara ve taş odalarımızda bütün ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü, rahat ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Şömineli Junior Suite

Şömineli Junior Suite'lerimiz, daha geniş konaklama alanı isteyen misafirlerimiz için, ayrı oturma bölümleri, mağara ve taş kemerli mimarileri ile Kapadokya’nın tarihini lüks ile buluşturuyor. Ortalama 35m2'dirler.

Suite Odalar

Tatilinizin tadını doyasıya çıkartabilmeniz için Taşkonaklar olarak birbirinden farklı yapı ve özellikteki süit oda seçeneklerimizi sunuyoruz. Süit odalarımız, farklı kategori seçenekleri, geniş banyolar, teras ve balkon seçenekleri ile harikulade bir konfor ve huzurun kapılarını unutulmaz bir Kapadokya deneyimiyle aralıyor.

Jakuzili Şömineli Deluxe Teras Oda

Jakuzili Şömineli Deluxe Teras Oda 25m²'dir.

Jakuzili Royal Suite

Nefes kesici Kapadokya manzarasına tamamıyla hâkim teraslarında, yalnızca size ait ısıtmalı dış mekân jakuzisiyle lüksün ve keyfin geldiği son nokta. Daha da ötesi için, bütün Royal Süitlerimiz Nespresso kahve makineleri, bornoz ve lüks banyo bukletleri ile donatılmıştır. 50m² - 70m².