Kapadokya Butik Tarzda Hizmet - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Kapadokya Butik Tarzda Hizmet

Taşkonaklar

Çevrimiçi
Taşkonaklar

Merhaba 👋

Size nasıl yardım edebilirim?

Alışılagelmiş otel konseptini ve hizmetlerini unutun!

Alışılagelmiş otel konseptini ve hizmetlerini unutun!

Farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan ve Dünya’nın hiçbir bölgesinde yer almayan Kapadokya’da, yine Türkiye’nin hiçbir bölgesinde yer almayan otel hizmetiyle ayrıcalıklı tatil keyfini çıkarın. Dünya mirası listesinde yer alan Peri Bacaları’na sahip Kapadokya, değişik mimari yapısı ve kültür turizmi açısından değeriyle ön plana çıkıyor. Mimari yapısını oluşturan tarihi evlerin koruma altında bulunduğu Kapadokya’da, modern yaşam alanlarından ve standart otel konseptinden sıkılanlar için Taşkonaklar butik tarzda hizmet modeliyle yeni evlenenlere ve Kapadokya’da tatil deneyimi yaşama arzusunda olanlara masalımsı atmosfer içerisinde bir ortam sunuyor.

Mağara konseptli odalarda farklı bir deneyime hazırlanın

Çok katlı olarak inşa edilmiş otellerde konaklamaktan çok daha farklı ve heyecanlı bir deneyimi yaşamaya hazırlanın! Tamamen taştan oluşan konseptiyle Kapadokya’nın farklı konaklama deneyimini ve kültürünü yaşatan Taşkonaklar, eskinin doğallığını modern hayatın pratikliği ve lükslüğüyle bir arada sunuyor. Yeni evlenen çiftelere harika bir balayı oda modelini sunan işletme, Kapadokya’nın değişik mimari yapısını konaklama hizmetlerinde de yaşıyor. Jakuzili veya jakuzisiz farklı odalara yer veren Taşkonaklar, herkesin arzusuna ve bütçesine uygun oda imkanlarından yararlanmasını sağlıyor.

kapadokya butik hizmet

İnsan ve doğa dostu yapılar

İnsan doğasına uygun şekilde inşa edilen Taşkonaklar ile şehir hayatının sıkıcılığı ve monotonluğundan uzaklaşabilirsiniz. Kapadokya’nın çok eski zamanları yaşatan yapısı, Taşkonaklar’ın doğal ve egzotik tasarıma sahip odaları ve butik tarzda hizmeti ile unutulmaz bir tatili yaşamanızı mümkün kılıyor. Ayrıca Kapadokya’da geçireceğiniz süre boyunca değişik tarihi yerleri keşfedebilir, kültürleri tanıyabilirsiniz. Kapadokya denilince akla gelen balon uçuşlarına katılarak değişik bir deneyim yaşayabilirsiniz. ATV safari ve doğa yürüyüşleri gibi farklı aktivitelerin de merkezi haline gelen Kapadokya’da sakin, heyecanlı ve eşsiz bir tatile imza atabilirsiniz.

Taşkonaklar, misafirleri için yarattığı benzersiz ortamla unutulmaz tatilin kapılarını aralıyor. Lüks ve benzersiz oda konseptiyle harika bir dinlenme atmosferi yaratan Taşkonaklar, güler yüzlü personeli ve aktif oda hizmetleriyle misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Medeniyetlerin merkezi Kapadokya’da eşsiz bir tatil planı için yeriniz hazır!

taskonaklar profil
Taşkonaklar
06 Eylül 2022
Yazı Kategorileri : Genel
Menü Görüntüle