Hakkımızda - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Hakkımızda

taskonaklar hakkimizda

2003 yılında annemin arkadaşlarıyla turist olarak Kapadokya’ya gelip, Uçhisar’a aşık olması ve üzerinde üzüm bağı bulunan güzel bir eski evi restore etmesiyle hikayemiz başladı.

Birkaç ay kalmak için küçük şirin bir ev olarak başlayan ev, annemin hayalini kurduğu gibi olmasa da tadilat sırasında 6 odalı bir otele dönüştü. Sonunda restorasyonun hemen yanındaki evi ona satın aldık. Şimdi onu otelin yanındaki yeşil panjurlu evde, Haziran ve Kasım ayları arasında, teras manzarasının ve havanın tadını çıkarırken görebilirsiniz.

Yıllar içinde yatırım yapmaya devam ettik ve olağanüstü misafir hizmeti ve unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan 25 odalı benzersiz bir lüks otel haline geldik.

Bu nedenle her zaman bir ailenin sıcaklığını, detaylara gösterilen özeni, isteklerinizi yüksek kaliteli hizmet ve gerçek misafirperverliği ile yerine getirmeye istekli bir ekibi kalbinizde hissedeceksiniz.

Kapadokya’nın tarihine, mucizevi doğasına ve barındırdığı kültürlere hayranlık duyuyor, misafirlerimize bölgenin kültür ve dokusunu en özgün ve kapsamlı şekilde yaşatmak için çalışıyoruz.

Bu değerler doğrultusunda unutulmaz bir Kapadokya deneyimi yaşamak isteyen her dilden, dinden ve kökenden ziyaretçinin bir araya gelip sosyalleşebileceği bir buluşma noktası olmak için çalışıyoruz.

Bu manifestomuz ve vizyonumuz ışığında,

  • Özgün deneyimler
  • Samimiyet
  • Doğaya saygı
  • Sağlıklı yaşam’ı

Odağımıza alarak birçok yenilik sığdırmanın heyecanındayız

Taşkonaklar'da

Sizi Neler Bekliyor?
İnsan, tarih ve doğanın birlikte yarattığı, dünyada en güzel bütünleştiği eşsiz bir bölge. Binlerce yılda erozyonun oluşturduğu Peri bacaları, vadileri, insanların barınmak ve korunmak için oyarak yarattıkları yeraltı şehirleri, kaya kiliseleri ve bunların içine işlenmiş ve hala canlılığını koruyan iki asırlık freskleri ile bir rüya belde.

Kapadokya’da Eşsiz Bir Deneyim için

Taşkonaklar’a Hoş Geldiniz.

Bütün detaylara önem vererek sıcak ve davetkar bir yer yaratmaya ve tüm duyularınıza hitap etmeye özen gösterdik. 2006 yılında bir ev olarak başlayan maceramıza, 15.yılımızda yenilenme ve dönüşüm ile devam ediyoruz.

Bunun için de öncelikli olarak, yıllar boyunca verdiğimiz her kararda bize kılavuzluk etmiş olan değerlerimizi bir manifesto haline getirdik; Kapadokya’nın tarihine

Balloon view Cappadocia taskonaklar-otel View from Taskonaklar
Cappadocia view
Konaklamanız için en iyi fiyatı doğrudan
web sitemizden veya telefon ve e-mail
ile bizlerle iletişime geçerek alabilirsiniz.
Group-5458@2x
Sizin için en iyi deneyimi beraber yaratalım
Karar vermekte zorlanıyor musunuz veya sorularınız mı var? Bütün detaylar ve sorularınız için bize ulaşabilir, ekibimizle beraber, konaklamanızdan bölgede geçireceğiniz zamanda neler yapabileceğinize kadar her detayı beraber oluşturabiliriz.
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK