Hediye Özel Transfer ve Servis (Shuttle) Fırsatı - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Hediye Özel Transfer ve Servis (Shuttle) Fırsatı

Doğrudan websitemiz üzerinden rezervasyon yapan misafirlerimize (rezervasyon yaptıkları oda tipine göre) 30 Euro değerindeki tek yön servis (shuttle) veya 130 Euro değerindeki özel transfer hizmeti hediye edeceğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Özel transfer veya servis (shuttle) hizmeti hediyemiz ile Taşkonaklar Otel’e gelirken güvenilir ve konforlu bir yolculuk yaşayabilir, Kapadokya’daki tatilinize harika bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hediyenizden faydalanmak için websitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon sırasında uçuş kodunuzu girmeniz veya uçuş rezervasyonunuzu henüz yapmadıysanız daha sonra bize e-posta ile göndermeniz yeterlidir.


Aşağıdaki oda kategorileri için 2 gece veya daha uzun süreli yapılan rezervasyonlara ücretsiz tek yön servis transferi dahildir;
Deluxe Mağara Oda, Deluxe Oda Şömineli, Deluxe Oda Balkonlu, Deluxe Oda Dış Mekan Jakuzili, Junior Mağara Süit, Tek Odalı Balkonlu Süit, Teraslı Süit, Dizayn Mağara Süit ve Aile Süiti.


Aşağıdaki oda kategorileri için 2 gece ve üzeri yapılan rezervasyonlara ücretsiz tek yön özel transfer hizmeti dahildir;

Royal Süit Dış Mekan Jakuzili ve Şömineli, Royal Queen Süit Dış Mekan Jakuzili ve Şömineli, Royal King Süit Dış Mekan Jakuzili ve Şömineli.

Taşkonaklar koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.