Hediye Özel Transfer ve Servis (Shuttle) Fırsatı - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Hediye Özel Transfer ve Servis (Shuttle) Fırsatı

Taşkonaklar

Çevrimiçi
Taşkonaklar

Merhaba 👋

Size nasıl yardım edebilirim?

Doğrudan websitemiz üzerinden iki gece ve üzeri rezervasyon yapan misafirlerimize (rezervasyon yaptıkları oda tipine göre) 30 Euro değerindeki tek yön servis (shuttle) veya 130 Euro değerindeki özel transfer hizmeti hediye ediyoruz. Özel transfer veya servis (shuttle) hizmeti hediyemiz ile Taşkonaklar Otel’e gelirken güvenilir ve konforlu bir yolculuk yaşayabilir, Kapadokya’daki tatilinize harika bir başlangıç yapabilirsiniz.


Aşağıdaki oda kategorilerinde 2 gece veya daha uzun süreli yapılan rezervasyonlara 2 kişilik ücretsiz tek yön transfer servisi dahildir;
Deluxe Mağara Oda, Deluxe Oda Şömineli, Deluxe Oda Balkonlu, Deluxe Oda Dış Mekan Jakuzili, Junior Mağara Süit, Tek Odalı Balkonlu Süit, Teraslı Süit, Dizayn Mağara Süit ve Aile Süiti.
Aşağıdaki oda kategorilerinde 2 gece veya daha uzun süreli yapılan rezervasyonlara 130 Euro değerindeki ücretsiz tek yön özel transfer hizmeti dahildir;

Royal Süit Dış Mekan Jakuzili ve Şömineli, Royal Queen Süit Dış Mekan Jakuzili ve Şömineli, Royal King Süit Dış Mekan Jakuzili ve Şömineli.

Hediyenizden faydalanmak için websitemiz üzerinden yapacağınız rezervasyon sırasında uçuş kodunuzu belirtmeniz veya uçuş rezervasyonunuzu henüz yapmadıysanız daha sonra bize e-posta ile göndermeniz yeterlidir.

Bize e-posta göndermek için tıklayınız

vip transfer 2

Taşkonaklar koşulları değiştirme hakkını saklı tutar.