Hediye Masaj Fırsatı - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Hediye Masaj Fırsatı

www.taskonaklar.com websitemiz üzerinden yapılacak 3 gece ve üzeri konaklama rezervasyonlarında odanızın konforunda masaj hediye.

Hediye masajınız 50 dakika sürecek olup, odanızın konforunda, mevcutsa şöminenizin başında, doğal yağlar ve kokulu mumlar eşliğinde alanında uzman terapistlerimiz tarafından gerçekleşecek ve rahatlatıcı çay ikramı ile sonlanacaktır. 

Hediye masaj fırsatı 03 Ocak 2023 – 01 Nisan 2023 ve 01 Kasım 2023 – 20 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek konaklamalar için geçerli olup, odada konaklama yapan 1 kişi için geçerlidir. (Konaklama yapan 1 kişi için ücretsiz 2 ve üstü kişiler için özel fiyatlar ile geçerlidir)

Masaj hediyeniz için konaklama rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra [email protected], +90 384 219 3001 veya +90 530 601 6865 üzerinden bizimle iletişime geçerek masaj rezervasyonunuz için gün, saat ve kişi sayısını bildirmenizi rica ederiz. 

Masaj rezervasyonunuzda sonradan yapmak isteyeceğiniz değişikliklerin müsaitlik olması durumunda yapılabileceğini belirtmek isteriz.

*Masaj öncesi herhangi bir talebiniz, belirtmeniz gereken bir rahatsızlık veya hassasiyetiniz olması durumunda uzman terapistlerimize iletebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Taşkonaklar masaj hediyesi koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar