Kişisel Verilerin Korunması Kanunu - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
GİRİŞ
ÇIKIŞ
YETİŞKİN
ÇOCUK

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Taşkonaklar

Çevrimiçi
Taşkonaklar

Merhaba 👋

Size nasıl yardım edebilirim?

YASAL UYARI

Kimlik, iletişim, finansal, rezervasyon, görsel ve işitsel bilgilerinize ilişkin kişisel verileriniz ve hizmetlerimizin ifası için alınan kişisel verileriniz ; veri sorumlusu NBA Danışmanlık Müm. Tur. Dış Tic. ve Taah. A.Ş. ( TAŞKONAKLAR ) (“Şirket”) olarak tarafımızca işlenebilecektir. Kişisel verileriniz, şirket tarafından sunulan etkinlik hizmetlerinden faydalanabilmeniz için gerekli süreçlerin yürütülmesi, sözleşmenin ifası ve müşteri şikayetleri ve talepleri süreçlerinin yürütülmesi, hizmetlerimiz ile ilgili taleplerinize yönelik sizlere özel hizmette bulunulabilmesi için analiz süreçlerinin yürütülmesi, müşteri ilişkilerinin yönetimi ve müşteri memnuniyeti temini ile sağlıklı iletişimin sağlanması, operasyonel süreçlerinin yürütülmesi, finansal operasyonların icrası, kontrolü ve raporlanması, ürün ve hizmetlere bağlılık süreçlerinin yürütülmesi, faaliyetlerin mevzuata uygun yürütülmesi, amaçlarıyla işlenebilecektir. Kişisel verileriniz; yurt içinde iş ortaklarımıza, iştiraklerimize, hukuken yetkili kamu kurumlarına ve özel kişilere aktarılmaktadır.

Tarafınızdan, iş ortaklarımızdan veya 3. Kişilerden; fiziki, elektronik ortam, yazılı veya sözlü veri aktarım yolu ile toplanan kişisel verileriniz fiziki, elektronik ortam, yazılı veya sözlü veri aktarım yolu ile toplanan ve muhafaza edilen kişisel verileriniz; yukarıda sayılan amaçlarla sınırlı olarak, 6698 sayılı Kanun’un 5/2 (a), 5 / 2 (c), 5 / 2 (f) ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları kapsamında otomatik ve otomatik olmayan yollar ile işlenebilmekte ve aktarılabilmektedir.

Kanun’un 11. Maddesinde yer alan haklarınıza ilişkin bir talebiniz olması durumunda; Gedik Sok. No: 8 Uçhisar Nevşehir / TÜRKİYE adresimize şahsen yapacağınız ıslak imzalı yazılı başvuru veya noter kanalı ile başvuru gerçekleştirebilirsiniz.