Fiyat Sorgula
×
kapadokya balayı oteli

Kapadokya Balayı Oteli


Heyecanlı, keyifli ve bol koşuşturmalı geçen düğün hazırlığı sürecinin, yorgunluğunu atmak için, her zaman keyifle hatırlanacak balayı oteli seçimi belki de bu sürecin en önemli konularından bir tanesi. Kapadokya balayı otelini seçerken tatlı yorgunluğunuzu atabileceğiniz, dinlenebileceğiniz konforlu, romantik ve keyifli balayı otelinin lokasyonuda önceliklidir. Kapadokya unutulmaz balayı anlarınız için en keyifli destinasyonlardan biridir. Kapadokya’nın eşsiz coğrafi yapısını en keyifli şekilde yaşayabilmeniz için önerilerde bulunmak isteriz. Balonlar eşliğinde gün doğumunu izleyerek güne başlamak hayatınızın en unutulmaz en romantik anlarından biri olacağına eminiz. Gerek otelinizin balkonundan, penceresinden, gerek balon sepetinden, gerek Kapadokya’nın eşsiz panoramik noktalarından gün doğumunu sevdiğiniz kişi ile izlemek paha biçilemez bir balayı anısı olacaktır. Gün içerisinde gezilebilecek birçok tarihi alanda kültürel turlara katılabilir, birbirinden farklı vadilerde keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz. Eğer biraz heyecan ve hareket isterseniz atv turlarını denemelisiniz. Günün son saatleri ister ata binerek, isterseniz Kızılçukur Panoramik Noktasın’dan veya Uçhisar Kalesi’nden günbatımı seyri ile değerlendirebilirsiniz. Akşam yemeği için otelimizin restaurantında veya bölgemizde bulunan restaurantlarda günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Arzu ederseniz semah gösterisi, Türk gecesi gibi folklorik etkinliklere katılabilirsiniz.

Taşkonaklar Otel olarak balayı keyfinizi en güzel şekilde yaşayabilmeniz için birbirinden farklı programlarla hazırlanmış balayı paketlerimiz bulunmaktadır. Güvercinlik vadisine karşı konumlanmış teraslarımızda bulunan sıcak su jakuzilerinde Erciyes Dağı’nın keyfini çıkartabilir, odalarımızda bulunan şöminelerin başında keyif yapabilirsiniz. Güvercinlik vadisi ve Erciyes Dağı manzarasına hakim restaurantımızda Türk yemeklerinden oluşan mönümüzün tadını çıkartabilirsiniz.

Kapadokya Balayı turunuzu içten ve samimi bir şekilde Anadolu misafirperverliği ile birleştirerek yaşamak isteyen tüm balayı çiftlerini Taşkonalar Otel’de ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız.