Habitaciones Suite - Taşkonaklar Kapadokya Mağara Otel
INTRODUCCIÓN
SALIDA
ADULTOS
NIÑO

Taşkonaklar

En línea
Taşkonaklar

Hola. 👋

¿En qué puedo ayudarle?

Como Taşkonaklar, ofrecemos nuestras opciones de habitaciones suite con diferentes estructuras y características para que pueda disfrutar al máximo de sus vacaciones. Nuestras habitaciones suite, con opciones de diferentes categorías, amplios cuartos de baño, opciones de terraza y balcón, le abren las puertas de un maravilloso confort y tranquilidad con una experiencia inolvidable en Capadocia.

Aile Süit

Banyosunda yer alan hamam köşesi ile de öne çıkan bu süit oda seçeneği, kalabalık aileler ve gruplar için ideal bir seçimdir. Taş kemer mimarisinde mağara yatak odaları ve oturma odası ile tasarlanan bu süit, 2 yatak odası ve 2 banyo ile 70 m2’dir.

Dizayn Mağara Suite

Tasarım Mağara Süitimiz Kapadokya’da eşsiz bir mağara konseptinde lüks bir süit deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimiz için tasarlanmıştır. Yatak odasında, oturma odasında, özel tasarım banyoda ve verandada yatağın hemen arkasında yer alan bir küvet bulunmaktadır.

Tek Odalı Suite, Balkon veya Teraslı ve Şömineli

Oturma alanı ve yatak odası bulunan bu süit oda, geniş banyosu, şöminesi ve balkonuyla huzurlu ve konforlu bir tatili garanti ediyor.

Teraslı Suite, Şömineli

Teras Suitlerimiz Uçhisar’da Taşkonaklar’ın eşsiz lokasyonu ile muhteşem manzaranın tadını tüm benliğinizle çıkarabileceğiniz farklı oda ve manzara seçenekleri sunmaktadır.

Örneğin Uçhisar Manzaralı Teraslı Süitimiz; Kemerli taş mimariye sahip olup oturma odası ve yatak odası bulunmaktadır. Muhteşem terasından ışıl ışıl Kapadokya manzarası ve oturma odasındaki şöminesi ile konaklama standartlarını bir üst seviyeye taşıyor.